Celková správa aplikací

Naši spolupracovníci se specializují na různé obory související s tvorbou webu a na internetový marketing, na základě analýzy Vám nabídneme odborníka, jehož specializace odpovídá vašim požadavkům na náplň práce.

Jste vlastníkem internetového obchodu nebo webové prezentace a nestíháte stránky spravovat? Uvítali byste zkušeného partnera, který vám pomůže s časově náročným plněním položek do e-shopu, nahráváním obrázků a psaním tematických článků? Nebo hledáte osobu pro komplexní management internetového obchodu či webových stránek, která Vám možná přinese nové nápady, jak zvýšit obraty a návštěvnost? Naplnit webové stránky kvalitním obsahem a zoptimalizovat je pro vyhledávače je časově náročné.

Každý provozovatel e-shopu ví, kolik času a energie tato činnost pohltí. Provozovatel internetového obchodu si musí vedle plnění e-shopu daty osvojit také problematiku SEO a e-marketingu a v mezičase ještě vyřizovat objednávky a jednat s dodavateli. Den má však jen 24 hodin a novopečený on-line obchodník, který je na práci sám si musí vybrat, co je pro jeho internetové obchodování přednější, anebo sáhnout po pomoci brigádníka, který mu se správou e-shopu pomůže.

Obrázky, popisky zboží, parametry a správně napsané články jsou na e-shopu klíčem k úspěchu on-line obchodu a je škoda je odbýt. Právě vyčerpávající informace o produktech dokážou návštěvníka webu zaujmout, vzbudit důvěru a učinit z něj zákazníka. Originální texty, vhodně a tematicky zvolená grafika, podpora prostřednictvím PPC kampaní - to vše vám může pomoci ke zlepšení pozice ve vyhledávačích a získání

Specialista ovládá administraci CMS Drupal. Umí vkládat a upravovat obsah, importovat a exportovat data, ovládá základní nastavení. Dokáže plnohodnotně využívání CMS a v případě potřeby kontaktuje specialisty pro potřebné programátorské úpravy.

Specialista ovládá administraci Sugar CRM. Umí vkládat a upravovat obsah, importovat a exportovat data, ovládá základní nastavení. Dokáže plnohodnotně využívání CRM a v případě potřeby kontaktuje specialisty pro potřebné programátorské úpravy.

Při provozování e-shopu se v případě nejasností můžete obrátit na naše kvalifikované účetní a ekonomy. Vzhledem k dlouholeté praxi Vám dokážou poradit při řešení Vašich potíží.

Specialista umí provádět základní operace s grafikou - změny velikostí, volbu optimální komprimace vhodné pro web, ořezy, základní úpravy vzhledu obrázku. Senior spolupracovníci ovládají spouštění a tvorbu maker pro hromadné zpracování grafických materiálů.

Specialista dokáže spravovat placené reklamy, ve kterých se platí za klik (Seznam, Google). Rozumí principům zobrazování a tvorby efektivních PPC kampaní, dokáže nastavit finanční limity, umí vyhodnocovat konverzní poměry jednotlivých inzerátů.

Zákazníci často potřebují přeložit obsah do dalších jazyků. Našim klientům nabízíme překlady do angličtiny, francouzštiny, polštiny, slovenštiny.

Úspěch ve vyhledávačích ovlivňuje celá řada faktorů a na vylepšování i udržení pozic je třeba neustále pracovat. Nejpodstatnější je kvalitní obsah, kdy návštěvník vašeho webu najde informaci, kterou hledá. Specialista má potřebné znalosti a dokáže SEO ovládat.

Autor umí tvořit kvalitní texty bez pravopisných a stylistických chyb. Ví, jak psát texty, které jsou nejen čtivé, ale také splňující pravidla, která jsou vhodná pro vyhledávače (Seznam, Google) tak, aby byla splněny požadavky pro dosažení vysokých pozic při vyhledávání klíčových slov obsažených v textech.

Budování zpětných odkazů má význam nejen pro získávání přímé návštěvnosti, ale také pro získání SEO pozic webu. Specialista zná principy budování efektivních odkazů. Umí je sám tvořit, měřit počty za indexovaných odkazů na vyhledávačích. Důležitá je forma, umístění a správné směřování.